Strona internetowa na zlecenie Fundacji Centrum Analiz Propagandy i Dezinformacji. W pełni responsywna witryna charakteryzująca się wielojęzycznością- w tym przypadku 4 języki. Dynamiczny, intuicyjny slider z dużymi możliwościami personalizacji, pełna integracja z serwisami społecznościowymi (Twitter, Facebook).

Szata graficzna w pełni spójna z całościowym wizerunkiem Fundacji.

 

Odwiedź stronę online!

 

 

Strona kontaktu:

 

Rozbudowana, responsywna strona www prezentująca ofertę usług Kancelarii Finansowej. Szata graficzna w pełni spójna z wizerunkiem marki. Integracja z serwisami społecznościowymi, dynamiczny slider na stronie głównej, efektowne menu.

Na zlecenie Klienta zrealizowaliśmy również grafiki oraz pakiet tekstów na stronę internetową.

 

Odwiedź stronę online!

 

 

Blog o modzie świadomej zrealizowany na zlecenie "Moinob | Moda. Instrukcja Obsługi". Blog został przeniesiony na CMS Joomla, zostały odtworzone niektóre elementy wizualne (menu, kolorystyka, sidebar). Wdrożyliśmy kilka rozwiązań ułatwiających publikację, wyróżnianie i kategoryzowanie poszczególnych postów, czego zabrakło w poprzedniej wersji bloga. Wdrożyliśmy newsletter AcyMailing, blog został również zintegrowany z Instagramem i Facebookiem, dodaliśmy system komentarzy Disqus i wyszukiwarkę. 

Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszej metamorfozy!

 

Odwiedź blog online!

Poprzednia wersja:

 

Responsywna strona internetowa sklepu stacjonarnego na zlecenie Brafitting Studio Madame Dessous w Bremen. Projekt został opracowany według wytycznych BrandBook'a. Zastosowano mulikolumnowe menu, ułatwiające nawigację, responsywne galerie produktów, atrakcyjne wizualnie slider'y oraz modny układ kafelkowy do prezentacji marek produktów na stronie głównej. We współpracy z niemieckim tłumaczem zrealizowaliśmy również usługę copywritingu- teksty i opisy na stronę. 

Zapraszamy do zapoznania się z projektem.

 

Odwiedź stronę online!

Prezentacja marek na stronie głównej w układzie kolumnowym: